Još gori, Krajnji sjever i Leb i sol na zagrijavanju za Bedem fest

Projekat “Novo lice Starog grada” nastavlja svoj put obilježavanjem svjetskog dana muzike, pa će publika imati privilegiju da u subotu 20.juna na maloj sceni na gradskoj tvrđavi uživa u 3 premijerna i to besplatna koncerta.

“Antologijska grupa Leb i Sol obilježiće jubilej dostojan poštovanja – 50 godina postojanja. Premijerni nastup u Crnoj Gori imaće fantastični sastav Još Gori predvođen Aleksandrom (ex Goribor), dok će se publici u Nikšiću po prvi put predstaviti sastav Krajnji Sjever koji je u poslednje vrijeme skrenuo pažnju domaće i regionalne javnosti. Ujedno, ovaj događaj predstavlja uvertiru za fantastično 17.izdanje Bedem festa koje će se održati od 30.jula do 2.avgusta”, izjavio je u ime organizatora Petar Šundić.

“Projekat “Novo lice Starog grada” podržan je na konkursu Opštine Nikšić, realizuje se u saradnji sa JU Muzeji i Galerije i drugim partnerima a ima za cilj  da ojača ulogu tvrđave u turističkoj ponudi Nikšića i Crne Gore. Dobrodošli na tvrđavu”, zaključuje Šundić.